Mecz pokazowy Demony Miejska Górka kontra Steers Wołów!!!!!

W dniu 11.06.2016 (sobota) podczas pokzów sportowych wołowskich klubów sportowych odbędzie się mecz pokazowy Demony Miejska Górka kontra Steers Wołów. Zapraszamy wszystkich kibiców, zawodników i i ch rodziców związanych z naszym Klubem ora wszystkich chętnych do zapoznania się z grą w baseball i wołowską drużyną baseballową STEERS Wołów. Mecz odbędzie się na boiskach trawiastych OSiR w Wołowie. Początek ok. godziny 15.00. ZAPRASZAMY!

W dniu 11.06.2016 (sobota) podczas pokzów sportowych wołowskich klubów sportowych odbędzie się mecz pokazowy Demony Miejska Górka kontra Steers Wołów. Zapraszamy wszystkich kibiców, zawodników i i ch rodziców związanych z naszym Klubem ora wszystkich chętnych do zapoznania się z grą w baseball i wołowską drużyną baseballową STEERS Wołów. Mecz odbędzie się na boiskach trawiastych OSiR w Wołowie. Początek ok. godziny 15.00. ZAPRASZAMY!