Przywieźliśmy zwycięstwo z Przemkowa!

Nie było łatwo. Integracyjna formuła turnieju mówi, że wszyscy zwyciężyli, wiemy jednak, że Steersi spisali się na medal!

Wygrane mecze z drużynami: Demony Miejska Górka i Waleczni Przemków, podczas którego zadebiutował w naszej drużynie szcześcioletni Michaś. Już było dobrze, ale najbardziej zacięty mecz był z KSB Wrocław, aktualnymi mistrzami z zeszłorocznych Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Miejskiej Górce. Do ostatniej zmiany ważyły się losy tego pojedynku. W przedostatniej zmianie przegrywaliśmy 2 punktami. W ostatniej, zdobyliśmy 5 punktów, wychodząc na prowadzenie, ale KSB zdobył 3 i wyrównał, miał też możliwość wygrania meczu, ale świetnie spisała się nasza obrona zdobywając szybkie 2 auty, i dłużej oczekiwany kolejny aut na pierwszej bazie. Uffff, duże nerwy, emocje i choć remis to jednak sukces, byliśmy lepsi w poprzednich meczach licząc tzw. małe punkty.

Dziękujemy za świetnie przygotowany turniej pod względem organizacyjnym, dziękujemy za zaproszenie Pani Ewie - w jednej osobie dyrektorowi SP i trenerowi Walecznych Przemków. Pozdrawiamy również sympatyka baseballu jakim jest Pan Burmistrz Wrzosowej Krainy.