Steers na 3 miejscu w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików!

W dobrym stylu nasza drużyna baseballowa w miniony weekend wywalczyła 3 miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, które odbyły się w Miejskiej Górce na słynnych "Demonowych Polach".

W dobrym stylu nasza drużyna baseballowa w miniony weekend wywalczyła 3 miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, które odbyły się w Miejskiej Górce na słynnych "Demonowych Polach". W najważnieszym meczu o 3 miejsce pokonaliśmy zespół "Wilki" Witnica z dużą przewagą 41:15. "Byliście po prostu lepsi" mówili po meczu trener "Wilków" oraz prezes Towarzystwa Sympatyków Baseballu z Miejskiej Górki, który jednocześnie jest wiceprezesem PZBall - Pan Jan Zbaraż. To był dla nas ważny mecz przed rozpoczynającą się na początku grudnia międzywojewódzką halową ligą baseballową, mecz na przełamanie grany bez żadnej taryfy ulgowej. 1 miejsce zajęła drużyna KS Baseball Wrocław, 2 - Demony Miejska Górka. Tradycyjnie już, liga halowa rozpocznie się w Wołowie, zagramy najprawdopodobnie 7 grudnia br. w hali sportowej OSiR, później we Wrocławiu, a już w nowym roku w Pakosławiu. Trzymajcie za nas kciuki!