Uwaga, uwaga! Najbliższy trening (10.01.2018) odbędzie się w sali sportowej ZSZ w Wołowie przy ul. Spacerowej. Godzina 16.00!

Na ostatni turniej w 2017 roku jedziemy do Wrocławia. Turniej pod nazwą PLAY BASEBALL dla szkół odbędzie się w sobotę 16.12.2017r. W projekcie biorą udział uczniowie SP 2 w Wołowie. Wyjazd o godzinie 8.30. Spotykamy się przed halą sportową. Trenerzy.

Więcej na stronie: http://www.play-ball.pl/

Graliśmy w turnieju WBC z drużynami ze Śląska, Wielkopolski i Czech. Po raz drugi w historii Klubu dostaliśmy zaproszenie na spotkanie drużyn baseballowych w kategorii młodzik podczas międzynarodowego turnieju Wrocław Baseball Cup. Turniej z drużynami z Wrocławia, Wołowa, Rybnika,  Miejskiej Górki, Trutnova i Pardubic miało miejsce 25.11.2017 w nowoczesnej hali sportowej przy ul Piotra Skargi (LO9). Jak nam poszło? Wygraliśmy z drużynami z Wrocławia i bardzo mocną ekipą Rycerzy z Trutnova. Ostatecznie zajęliśmy 5 miejsce. Więcej na stronie:

Bardzo dobra postawa Steersów na XIV Integracyjnym Turnieju Baseballowym w Wołowie! Na początek pewne zwycięstwo (14:0) naszych Steersów z Baronami Wrocław, później zacięty lecz przegrany (5:6) mecz z Demonami Miejska Górka i dający zwycięstwo w całym turnieju wygrany mecz (6:2) z Walecznymi Przemków. Wyśmienita, przyjacielska atmosfera, która panowała miedzy drużynami - to już tradycyjnie wizytówka wołowskiego turnieju baseballowego. Był obiadek dla zawodników, a na koniec puchary, medale i słodycze dla wszystkich uczestników. Szkoda tylko, że kibice nie dopisali... Wielkie podziękowania za udział w turnieju ślemy do zaprzyjaźnionych Klubów, ich zawodników, trenerów i działaczy, a za pomoc w organizacji turnieju dla Gminy Wołów, OSiR Wołów.

Zapraszamy do Galerii zdjęć.

Zapraszamy na XIV Integracyjny Turniej Baseballowy Wołów 2017! Już w najbliższą sobotę 18.11.2017r. w hali sportowej OSiR w Wołowie spotkają się w rywalizacji turniejowej zespoły baseballowe: Demony Miejska Górka, Barony Wrocław, Waleczni Przemków i gospodarze Steers Wołów. Zaczynamy o godzinie 9.00. Zapraszamy.

Zobacz na stronie wolow.pl

Niestety w tym roku na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Miejskiej Górce zajęliśmy dopiero 5 miejsce. Zadecydowały o tym trzy czynniki: "krótka ławka", słabe miotanie i niesprzyjający los. W sobotę dostaliśmy tęgie lanie od późniejszych Mistrzów czyli Wilki Witnica, a w niedzielę deszczowa pogoda, boiska zalane wodą i sędzia zawodów odwołał nasze mecze. Nastąpiło losowe rozstrzygnięcie zawodów, w którym niestety nie mieliśmy szczęścia. Czekamy na rewanże, a okazja już niedługo na turniejach w Wołowie i Wrocławiu.

Zapraszamy na trening, pierwszy w nowym roku szkolnym 2017/18! Trening odbędzie się w środę 6.09.2017 o godzinie 16.00 w ZSZ w Wołowie, ul. Spacerowa 1. Proszę przekazywać to info innym zawodnikom. Pozdrawiamy. Trenerzy

Prosimy o przekazywanie na treningu aktualnych, podstawowych badań lekarskich (morfologia, mocz i EKG) dzieci uczestniczących w treningach baseballowych. Skierowanie na takie wyniki każdy rodzic może uzyskać dla swojego dziecka bez żadnych problemów, to nie są wyniki specjalistyczne, tylko podstawowe. Ich kserokopię lub oryginał będzie potrzebny przy badaniach lekarza medycyny sportowej, które odbędą się w terminie maj/czerwiec w siedzibie naszego Klubu. Badanie medycyny sportowej jest potrzebne do uzyskania licencji zawodnika. Pozdrawiamy. Trenerzy.

W sobotę 22 kwietnia 2017 r. Wyjazd był o 7.30. Turniej w Przemkowie! Dobry, ale odnowiony skład Steersów. Miało być średnio, nie liczyliśmy na nic więcej. Jednak było wyśmienicie, mnóstwo meczów, bo graliśmy mecz i rewanż, na boisku trawiasty z narzutem maszyny i na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Zimno, był nawet przejściowy deszcz i grad. Jednak daliśmy radę wszystkim. Dwa mecze wygraliśmy różnicą 1 punktu. Nie często zdarza się wygrać na jednym turnieju z Baronami Wrocław, Demonami Miejska Górka i Walecznymi Przemków. Gratulacje dla zawodników i trenerów. Zaprzyjaźnione drużyny czekają na rewanż! Zdjęcia z turnieju już niedługo w galerii.

UWAGA!!! Realizujemy projekt Ministerstwa Sportu i Turystyki - TRENER 2017. W ramach realizacji projektu nasz Klub doposażony zostanie w wyrzutnię piłek baseballowych! Koniec z grą ze stojaka...

Wołowska drużyna baseballowa STEERS nie była tym razem zbyt gościnna. Zaprzyjaźnione drużyny z Wrocławia, Przemkowa i Miejskiej Górki tym razem nie okazały się za mocne dla naszych małych baseballistów. Choć wołowski turniej ma swój specyficzny charakter, nie ma w nim wygranych i przegranych (logo turnieju to podium z trzema pierwszymi miejscami!) to jednak trenerzy przyglądają się wynikom spotkań. Nie było łatwych spotkań. Na początek wygrana z Waleczni Przemków, później starcie z Barony Wrocław i znów wygrana. Najtrudniejszy mecz odbył się na końcu z Demonami Miejska Górka, a w nim byliśmy najbliżej przegranej. Emocje były bardzo duże i dały się zaobserwować w zachowaniu wołowskich kibiców, a także prezesa Towarzystwa Sympatyków Baseeballu z Miejskiej Górki Pana Jana Zbaraża. To był mecz :) remis został wyrwany w ostatniej zmianie, gdzie zdobyliśmy maksymalną liczbę 5 punktów. Kto nie widział niech żałuje i koniecznie przyjdzie na kolejną edycję tego turnieju już za rok! (Zobacz koniecznie fotorelację z turnieju w Galerii zdjeć).

Uwaga zawodnicy i przyjaciele drużyny baseballowej Steers Wołów. 17 grudnia (sobota) na zakończenie sezonu baseballowego 2016, jak co roku organizujemy integracyjny turniej baseballowy w wołowskiej hali sportowej przy ul. Panieńskiej. Zaczniemy o godzinie 9.00. Pojawią się reprezentacje młodzików z Wrocławia, Miejskiej Górki, Przemkowa i oczywiście gospodarzy - Wołowa. Gwarantujemy sportowe emocje wszystkim kibicom baseballu! (Informacja dla zawodników: 14.12.2016r. (środa) trening odbędzie się na hali od 16.00).

Drugie miejsce w grupie B po bolesnej przegranej z KS Baseball Wrocław i mecz o trzecie miejsce z KS Wilk Witnica, w którym wynik uciekł nam w pierwszej zmianie 0:5. Dalej mecz przebiegał pod naszą kontrolą 9:8, gdzie Wilka trochę postraszyliśmy. Jednak łącząc ten wynik z pierwszą zmianą wyszło 9:13 i ostatecznie czwarte miejsce. Tuż za podium zawsze boli ale tym razem jest ok, pamiętamy o problemach kadrowych i grze z narzutu, której się bardzo baliśmy, a wyszło nam dobrze. Jest więc się z czego cieszyć :) Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć z Mistrzostw i zapraszamy już 17 grudnia na turniej halowy do Wołowa. Będzie rewanż...

W dniach 21-23.10.2016 w Miejskiej Górce odbędą się baseballowe Mistrzostwa Młodzików, na których nie zabraknie naszej drużyny!!! Informacje dotyczące wyjazdu zostaną przekazane na najbliższym treningu. 

W środę 12.10.2016r o godz. 16.00 na treningu odbędzie się spotkanie z lekarzem medycyny sportowej. Prosimy wszystkich zawodników o obowiązkową obecność. Badania są wymagane do uzyskania licencji zawodnika i start w Mistrzostwach Młodzików, na które jedziemy 22.10.2016. Pozdrawiamy. Trenerzy.

Informujemy o zmianie miejsca treningów! Ze względu na zmianę aury przenosimy się do sali gimnastycznej w ZSZ w Wołowie przy ul. Spacerowej 1 (za budynkiem Poczty Polskiej). Spotykamy się w środy od 16.00 - to się nie zmieniło :) Przypominamy także o dostarczeniu wyników ostatnich badań (potrzebne do licencji i wyjazdu na Mistrzostwa Młodzików w Miejskiej Górce, które odbędą się 22 października 2016r).

Zapraszamy na trzeci już trening w nowym roku szkolnym!!!! Odbędzie się on 21.09.2016r. (środa) o godz. 16.00 na boiskach trawiastych OSiR. Prosimy o przekazanie tej informacji innym zawodnikom i zainteresowanym. Zaczynamy zabawę w baseball! Na treningu odbędą się zapisy na wyjazd na mistrzostwa do Miejskiej Górki. Obecność obowiązkowa! Potrzebne ostatnie podstawowe wyniki badań laboratoryjnych. Pozdrawiamy. Trenerzy

W dniu 11.06.2016 (sobota) podczas pokzów sportowych wołowskich klubów sportowych odbędzie się mecz pokazowy Demony Miejska Górka kontra Steers Wołów. Zapraszamy wszystkich kibiców, zawodników i i ch rodziców związanych z naszym Klubem ora wszystkich chętnych do zapoznania się z grą w baseball i wołowską drużyną baseballową STEERS Wołów. Mecz odbędzie się na boiskach trawiastych OSiR w Wołowie. Początek ok. godziny 15.00. ZAPRASZAMY!

Na najbliższym treningu 1.06.2016 zbieramy wyniki badań lekarskich. W podanym terminie w czerwcu odbędą się specjalistyczne badania lekarskie medycyny sportowej wymagane do licencji zawodnika.

Turniej odbył się 30.04.2016r.  pod nazwą "Majówka z Baseballem" w Miejskiej Górce. 

Mamy zaproszenie na turniej do Przemkowa w dniu 9 kwietnia 2016. Niedługo szczegóły!

Wyjazd udany w połowie. Niestety nie dopisała frekwencja drużyn. Nie dojechały drużyny młodzików z Wrocławia i Przemkowa. W tej kategorii wiekowej graliśmy tylko my i gospodarze z Miejskiej Górki. Ale traktując ten turniej szkoleniowo można zaliczyć go do udanych. Rozegraliśmy 3 mecze z Demonami: pierwszy prawie remisowy, drugi przegrany i trzeci wygrany w dobrym stylu. Zobaczcie zdjęcia, Trzej Królowie się spisali...

Spotkanie organizacyjne w sprawie wyjazdu odbędzie się w poniedziałek 4 stycznia 2016r. o godz. 16.00 w hali sportowej OSiR (treningu nie będzie). Turniej odbędzie się w Pakosławiu - hala sportowa 6 stycznia (środa, święto). Dokładne informacje zostaną przekazane podczas spotkania poniedziałkowego. 

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.

Wołowska drużyna baseballowa STEERS okazała się bardzo gościnna. Zaprzyjaźnione drużyny z Wrocławia, Przemkowa i Miejskiej Górki tym razem okazały się zbyt mocne dla naszych małych baseballistów. Choć wołowski turniej ma swój specyficzny charakter, nie ma w nim wygranych i przegranych (logo turnieju to podium z trzema pierwszymi miejscami!) to jednak trenerzy przyglądają się wynikom spotkań. Najtrudniejszy mecz odbył się z drużyną wrocławską, a najbliżej wygranej byliśmy podczas meczu z Demonami Miejska Górka, ostatnim meczu turnieju, gdzie emocje były duże, i dały się zaobserwować w zachowaniu wołowskich kibiców a także prezesa Towarzystwa Sympatyków Baseeballu z Miejskiej Górki Pana Jana Zbaraża. To był mecz :) Dodajmy tylko, że drużyna STEERS Wołów gra od września br. w nowym składzie i kilku jej zawodników nie ma jeszcze minimum wiekowego w kategorii młodzik.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych baseballem kibiców na XII Integracyjny Turniej Baseballowy Wołów 2015! Startujemy w najbliższą sobotę 12.12.2015 w wołowskiej hali sportowej o godz. 9.00. Na turniej zaprasza drużyna STEERS Wołów. Kliknij...

Ze strony rodziców dzieci, które trenują baseball w naszym Klubie padła propozycja spotkania i porozmawiania na temat zakończenia sezonu 2015 i planów na sezon 2016. Wszystkich rodziców zapraszamy na spotkanie robocze, które odbędzie się w następną środę o godzinie 16.00 na hali sportowej (początek treningu). 

Trenerzy

Do Wrocławia na turniej pojechaliśmy w celach szkoleniowych. Celem była rywalizacja z innymi drużynami i wykorzystanie zdobytych wcześniej (na treningach) umiejętności. Znów była okazja zagrania z drużynami z Wrocławia i Miejskiej Górki. Okazja do rewanżu będzie w Wołowie 12.12.2015r. gdzie ww. drużyny, drużyna z Przemkowa i drużyna STEERS Wołów spotkają się na naszym, już XII Integracyjnym Turnieju Baseballowym.

Więcej informacji na treningu w najbliższą środę.

Było ciężko, ale daliśmy radę! Nasza drużyna w nowym składzie (właściwie trenujemy dopiero od września br.) wywalczyła 5 miejsce na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Miejskiej Górce. Wygraliśmy z KSB Wrocław II, walczyliśmy z WALECZNI Przemków o 4 miejsce, ale tym razem się nie udało. Pozostali byli poza naszym zasięgiem - tym razem. Jednak z optymizmem patrzymy w przyszłość! Nasza drużyna miała najmłodszy skład i jako jedyna drużyna z obecnych na mistrzostwach trenujemy nie mając prawdziwego baseballowego boiska:)

Informacja dla zawodników i rodziców. W piątek 23.10.2015 jedziemy do Miejskiej Górki na MM. Wyjazd o godzinie 16.00. Zbiórka 15.45 pod szkołą ZSZ na ul. Spacerowej 1. Dziś na treningu zamykamy listę wyjazdową. Szczegółowe informacje zostaną także przekazane dziś na treningu.

Treningi już od najbliższej środy 21.10.2015 będą organizowane w wołowskiej hali sportowej! UWAGA zmiana godziny - zaczynamy o godzinie 16.00.

Od pierwszej środy w nowym roku szkolnym 2015-16 zapraszamy w godzinach 16.30 - 18.00 na treningi - boisko trawiaste OSiR lub hala sportowa (gdy pada deszcz). Zbieramy skład na turniej - mistrzostwa młodzików. Podajcie tą informację do kolegów i koleżanek!

Trenerzy.

Informujemy o Turnieju, który odbędzie się 18-19.10.2014 w Miejskiej Górce. Ponieważ nie zdążyliśmy z nowym naborem zawodników w b.r.szk. to jedziemy "starym" składem. Zapraszamy zawodników do rejestracji. Wyjazd w sobotę 18.10.2014 o godz. 8.45 (hala sportowa ul. Panieńska).

Prosimy wszystkich zawodników o przychodzenie na treningi!!!!! Po wygranym przez Nas turnieju w Przemkowie nadszedł czas na dobry występ we Wrocławiu!

Nie było łatwo. Integracyjna formuła turnieju mówi, że wszyscy zwyciężyli, wiemy jednak, że Steersi spisali się na medal!

Steersi!!! Wyjazd do Przemkowa w sobotę 12.04.2014. Spotykamy się pod halą OSiR o godzinie 8.30. Powrót ok godz. 16.30. Uwaga na pogodę, gramy na dworze, trzeba się ciepło ubrać.

Wyjazd spod hali OSiR 6 stcznia 2014r. o godzinie 8.00. Powrót ok godziny 14.00. Należy zabrać wyżywienie własne i 10 zł na obiad (chyba dobra pizza!). Proszę o telefoniczne potwierdzanie wyjazdu do 2.01.2014 pod numer:

Będzie to już drugi z kolei, po wołowskim, turniej w cyklu halowej mini ligi wspólorganizowanej przez nas wraz z klubami z Wrocławia, Przemkowa i Miejskiej Górki. W najbliższą środę na treningu ustalamy skład drużyny na wyjazd!

1 grudnia 2013r. w godz. 9.00 – 15.00 odbył się X Integracyjny Turniej Baseballowy w Wołowie "jubileuszowy" – już po raz dziesiąty.

Zapraszamy wszystkich kibiców baseballu i naszej drużyny na coroczny turniej w hali OSiR. Gośćmi naszej wołowskiej drużyny STEERS będą: Demony Miejska Górka, KSB Wrocław i ZSP Przemków. Startujemy 1 grudnia o godz. 9.00.<

Wszystkim zawodnikom drużyny STEERS przypominamy o ważnym treningu w najbliższą środę 27.11.2013 od godz. 17.15. Mobilizacja przed turniejami halowymi!

W dobrym stylu nasza drużyna baseballowa w miniony weekend wywalczyła 3 miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, które odbyły się w Miejskiej Górce na słynnych "Demonowych Polach".

Wyjazd w piątek 18.10.2013r. o godzinie 16.00 z parkingu przy hali sportowej w Wołowie. UWAGA! Godzina wyjazdu może jeszcze ulegać zmianie.

W czwartek 5.09.2013r. o godzinie 17.00 w hali OSIR! Zapraszamy wszystkich zawodników naszej sekcji oraz nowych, chętnych do wstąpienia do naszego Klubu. Przyjdźcie z rodzicami!

W czwartek 27.06.2013r. spotykamy się o godzinie 17.15 pod halą sportową OSIR w celu rozliczenia się z wypożyczonego sprzętu i strojów. To ostateczny termin! Jeżeli ktoś nie może być w tym terminie proszę o wcześniejsze przywiezienie

Kiedy wręczenie? Na pierwszym treningu we wrześniu!

W czwartek 20.06.2013r. spotykamy się o godzinie 17.15 pod halą sportową OSIR w celu rozliczenia się z wypożyczonego sprzętu i strojów.

Już 5 raz drużyna "STEERS Wołów" prezentowała grę w baseball podczas kolejnej edycji integracyjnej imprezy plenerowej dla dzieci i młodzieży pt. "ŚWIĘTO RADOŚCI"

Już na najbliższym treningu we czwartek 6 maja robimy skład na turniej we Wrocławiu.

Dnia 18.04.2013r w czwartek, trening odbędzie się wyjątkowo nie na hali OSiR tylko na sali w SP1, tak jak we wtorek. Natomiast nie odbędą się ..

Trenujemy na hali OSiR w czwartki od godz. 17.00! Jak zrobi się cieplej to przeniesiemy się na boiska trawiaste :)

Informacja dla zawodników drużyny baseballowej Steers Wołów - kategoria młodzik.